Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zajączki Drugie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Łobodno

Łobodno(Zajączki Drugie + 23 km)

104 000 zł1 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej okolicy Łobodna w pobliżu Kłobucka. Działka przy bocznej drodze utwardzonej o ładnej szerokości ok. 36 m. powierzchni 1600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Praszka

Praszka(Zajączki Drugie + 18 km)

131 153 zł1 943 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1943 m | kozieł | blisko lasu | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kozieł, gmina Praszka, powiat oleski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Długi Kąt

Długi Kąt(Zajączki Drugie + 22 km)

750 000 zł56 000 m² 13,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duży grunt budowlano -rolny położony w miejscowości Długi Kąt w gminie Wręczyca Wielka. Działka ma szerokość ok 95 m i na odcinku 100 metrów w głąb stanowi grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamińsko

Kamińsko(Zajączki Drugie + 22 km)

55 000 zł937 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowość Kamińsko, gm. Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: kształt: działka o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Wyzwolenia

Sieraków Śląski(Zajączki Drugie + 23 km)

38 714 zł6 792 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę rolną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt działki wymiary: 82m x 87m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka(Zajączki Drugie + 23 km)

165 000 zł3 847 m² 42,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Nowiny, w gminie Wręczyca Wielka, w powiecie Kłobuckim. Powierzchnia działki 3847m2. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Puszczew

Puszczew(Zajączki Drugie + 24 km)

79 000 zł2 643 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą nieruchomość położoną w miejscowości Puszczew , gminie Wręczyca Wielka , powiecie Kłobuckim. Błogi spokój i sielski klimat to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Szosa Gańska

Praszka(Zajączki Drugie + 18 km)

479 000 zł8 730 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana w kształcie przedłużonego prostokąta o powierzchni 8730m2 w mieście Praszka (powiat oleski). Położona przy ul. Szosa Gańska 1 bezpośrednio obok Drogi Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Jodłowa

Brody Malina,Kłobuck(Zajączki Drugie + 20 km)

250 000 zł5 650 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 5650 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się części Kłobucka -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żabia

Zakrzew,Kłobuck(Zajączki Drugie + 20 km)

149 000 zł6 440 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ema ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę z uzyskanymi już Warunkami Zabudowy w Zakrzewie nieopodal Kłobucka Przedmiotowa nieruchomość to działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Nowa Wieś

Zajączki Drugie,śląskie

70 000 zł1 164 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Zajączkach Drugich przy ul. Nowa Wieś (gmina Krzepice, woj. śląskie). Działka położona jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij