Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Zajączki Drugie - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Truskolasy

Truskolasy(Zajączki Drugie + 17 km)

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Nowy Dom w spokojnej bardzo cichej okolicy, wśrod zieleni lasu sosnowego. Dom w stanie deweloperskim jednorodzinny usytuowany na urokliwej działce w miejscowości Truskolasy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Działoszyn(Zajączki Drugie + 19 km)

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem Działoszyn, gmina Działoszyn, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grodzisko

Grodzisko(Zajączki Drugie + 24 km)

26 000 zł1 040 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ciekawa działka w kształcie trapezu prostokątnego o szerokości 19 m , natomiast wzdłuż drogi szerokości 29 m długość boków to 44 m i 64 m . Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Długi Kąt

Długi Kąt(Zajączki Drugie + 22 km)

650 000 zł153,20 m² 4 242,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Atrakcyjny nowo wybudowany dom w stanie surowym zamkniętym w pięknej okolicy nieopodal Częstochowy. Długi Kąt to malownicza wieś, tuż obok Wręczycy Wielkiej, bardzo kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Akacjowa

Troniny(Zajączki Drugie + 10 km)

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego zlokalizowanego w miejscowości Troniny (gmina Lipie). Nr działki 13/3, 13/6, 11/1, obręb 0009.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Długi Kąt

Długi Kąt(Zajączki Drugie + 22 km)

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis oferty Dom w pięknej okolicy, wśród zieleni, w spokojnym miejscu, w odleglości okolo 17km. od Częstochowy, w stanie surowym otwartym o powierzchni 155m, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 018 m² 141,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Długi Kąt, gmina Wręczyca Wielka. Działki nr ewid. 517/1,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grodzisko

Grodzisko(Zajączki Drugie + 24 km)

1 300 000 zł87 461 m² 14,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malowniczo położony teren o łącznej powierzchni ponad 8 ha w kształcie prostokąta o wymiarach :długość wzdłuż drogi 570 m szerokość od strony północnej 170m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł139,40 m² 2 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w miejscowości Długi Kąt, w gminie Wręczyca Wielka. Dom ma powierzchnię użytkową 139,4m i położony jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

892 600 zł4 463 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w Kłobucku przy ul. Rómmla. Nr ewid.: 1147/5, 1148/5, obręb: Kłobuck. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Nowa Wieś

Zajączki Drugie,śląskie

70 000 zł1 164 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Zajączkach Drugich przy ul. Nowa Wieś (gmina Krzepice, woj. śląskie). Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zajączki Drugie

Zajączki Drugie,śląskie

420 000 zł219 m² 1 917,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedam dom z ogrodem na wsi 30 km od Częstochowy. Dom oddany do użytku w 2001 roku. Powierzchnia całkowita 219m2 w tym parter 60m2, piętro 40m2 oraz piwnica z garażem 57m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij